Kereskedelmi üzenet: Van kéznél mobiltelefonja, számítógépe vagy Xbox konzolja? Vegyen részt az NHL 21, a Minecraft és a Forza Horizon 4 online versenyén. A legjobbakat értékes nyeremények várják, például egy elegáns HP játék PC, egy luxus LG TV, egy Game Pass Ultimate előfizetés és sok más nyeremény.

Mikor lesz a bajnokság?

Online küzdelem fog lezajlani 24. február 2-től február 26-ig.

Milyen feltételei vannak a részvételnek és hogyan kell regisztrálni?
Minden versenyzőnek rendelkeznie kell Xbox Live fiókkal és legalább egy játékkal a következő játékok közül: NHL 21, Minecraft és Forza Horizon 4 (minden játékhoz Game Pass előfizetés tartozik). Ezután már nincs más dolgod, mint regisztrálni a címen TORNA WEBOLDALAI, ahol megadja a nevét, e-mail címét és a Microsoft-fiókjához társított úgynevezett GamerTag-et.

Játékágak

NHL 21 - Az a játékos lesz a győztes, aki 1 pontot (vagyis a maximumot) szerez a játék Eredményei között. Ha többen is elérik ezt az eredményt, véletlenszerű sorsolás dönti el a nyertest.

Minecraft - Ennek a tudományágnak a célja az építsd fel a legjobb házat egy gyönyörű konyhával és egy tökéletes játszótérrel. A nyertest szakértő zsűri dönti el.

Forza Horizon 4 - Itt egyszerű, a leggyorsabb nyer! Konkrétan a moorheadi Rallye Stezka pályán versenyzünk az S1 Offroad autók kategóriában.

Milyen nyeremények várják a nyerteseket?